Rádiótörténeti fotók: Scherz Ede a világ első "szpíkere", 1906-tól a Telefonhírmondónál, majd 1925-től a Rádiónál bemondó. 3 db fényképe, valamint 3 másik rádiós témájú fotó. Cserkészek avató ünnepségen + Scherz Ede halotti értesítője
cca 1866-1890 Ugyan annak a férfinek a portréi, 5 db keményhátú fotó, Wien, 2 db V. Wietz (Pöstyén-Tyrnau (Nagyszombat), 1 db Jeanot Ferenc (Nyitra - Nagyszombat), 2 db Krziwanek (Wien-Jschl), kettő a hátoldalon feliratozva, a felületén kopásnyomokkal, sérülésnyomokkal, egyen hiányzó sarkokkal, 10,5x6,5 cm és 10x6 cm közötti méretben
cca 1988 ef Zámbó (efZámbó) István (1950-) festőművész alkotásairól készült 2 db pozitív és össz 3 db hátoldalán a művek címeivel ("Boldog sivatag"-ból 2 db), technikájával, hordozójával és méreteivel feliratozott fotó. 9x12,5 cm