https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken 2 Zahl der Lose: 35
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2385024
10537
393
0
15000
Paintings and graphics 2
Kunstobjekte & Papier
1
Kishonthy Jenő (1935-2015): Balassi Bálint. Rézkarc, papír, Jelzett, üvegezett keretben. 29x20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2385030
10538
393
0
9000
Paintings and graphics 2
Kunstobjekte & Papier
1
Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21x28 cm 2385028
10539
393
0
15000
Paintings and graphics 2
Kunstobjekte & Papier
1
Lionel Auvergne: Amicalement. (női akt) rézkarc. Művészpéldány. EA jelzéssel. Jelzett. 44x19 cm Üvegezett keretben
Das Lot is nicht erreichbar
2385031
10540
393
0
9000
Paintings and graphics 2
Kunstobjekte & Papier
1
Fanny Fleuret (francia építész): La cité suspendue. 2012 Szenátusi kiállítási terv. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 42x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2281996
10541
393
0
65000
Paintings and graphics 2
Kunstobjekte & Papier
1
Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Női portré. Vörösréz, olaj, fatábla. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 53×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2319006
10542
393
0
6000
Paintings and graphics 2
Kunstobjekte & Papier
1
Badacsonyi Sándor (1949): Csendélet torzóval. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett, számozott (61/100), 29,5x24,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2318558
10543
393
0
22000
Paintings and graphics 2
Kunstobjekte & Papier
1
Beregszászy Tamás (1967-): Délutáni fények (Kőszeg utcarészlet, Bem József utca). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Intakt-Art Átrium Galéria címkéjével. Fa keretben, 30x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2258343
10544
393
0
14000
Paintings and graphics 2
Kunstobjekte & Papier
1
Bukor Tibor (1967-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/5). 35x49,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2318481
10545
393
0
95000
Paintings and graphics 2
Kunstobjekte & Papier
1
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Három grácia. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 70×100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2282820
10546
393
0
11000
Paintings and graphics 2
Kunstobjekte & Papier
1
André Derain (Chatou, 1880-1954): Női akt. Computer print, papír. Jelzett a printen. Számozott: 390/450. Lap bal alsó sarkában Grafiche Milani Editriche szárazpecséttel. Papírra kasírozva. 48x36 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2283085
10547
393
0
24000
Paintings and graphics 2
Kunstobjekte & Papier
1
Farkas Ádám (1944-): A költő hajója (variációk), 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (125/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 50,5×66 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2318573
10548
393
0
28000
Paintings and graphics 2
Kunstobjekte & Papier
1
Halasi Horváth István (1904-1994): Szigligeti reggel. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Derkovits teremben 1988-ban rendezett kiállításon. Kisebb sérüléssel. Fa keretben, 50×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse