Gemälde und Grafiken 2

Zahl der Lose: 35

Kishonthy Jenő (1935-2015): Balassi Bálint. Rézkarc, papír, Jelzett, üvegezett keretben. 29x20 cm
10537.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21x28 cm
10538.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lionel Auvergne: Amicalement. (női akt) rézkarc. Művészpéldány. EA jelzéssel. Jelzett. 44x19 cm Üvegezett keretben
10539.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10540.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10541.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

10542.

Rufpreis:
6 000 HUF

10543.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Bukor Tibor (1967-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/5). 35x49,5 cm
10544.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10545.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10546.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10547.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Halasi Horváth István (1904-1994): Szigligeti reggel. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Derkovits teremben 1988-ban rendezett kiállításon.  Kisebb sérüléssel. Fa keretben, 50×40 cm
10548.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF