Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/393-Fernauktion/393.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken-2~2000024/Benyovszky-Istvan-1898-1969-Vagta-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-kisse-se~II2385030
2385030
10538
393
Paintings and graphics 2
Beschreibung: Benyovszky István (1898-1969): Vágta. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 21x28 cm
: tm