Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2-50). Az 1987-ben megjelent Hommage á Patkai mappából. 25×32 cm / Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (2/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 25×32 cm
Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899-1983): Szürke-sárga kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (39/100). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lap jobb széle foltos 59,5×44,5 cm / Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899-1983): Grey-yellow composition. Serigraphy on paper. Signed. Numbered ((39/100). Spotty on the right side of the sheet. 59,5×44,5 cm
Horvát Helén Sára (1973-), 2 db mű: Bennünk a múlt és a jövő; Földanya. Litográfia, papír, jelzett, datátl (2004). Mindkettő művészpéldány EA jelzéssel. Mindkét mű ugyanazon üvegezett fa keretben. 2x19×27,5 cm.
Babocsay Lajos (1933-2004): Hommage a Ady. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (39/100). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lap alja kissé sérült és foltos. 65,5×50 cm / Lajos Babocsay (1933-2004): Hommage a Ady. Serigraphy on paper. Signed. Numbered (39/100). Lower part of the sheet spotty and a bit damaged. 65,5×50 cm
Bálint Endre (1914-1986): Szegény anyuka. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. Üvegezett fa keretben, 28x37 cm
Mata János, Szoboszlai (1907-1944): 20 fametszetű könyvjegy a magyar parnasszusról. Az eredetileg 1935-ben megjelent hasonmás kiadása, készült klisékről 1000 példányban, 1982-ben. Kiadói egészvászon kötésű mappában, komplett, hiánytalan.