Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval.
Róma után Tokió előtt. Szerk.: Pászotr Lajos. Bp., 1961, Sport. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Klics Ferenc (1924-1993) edző (korábbi atléta, diszkoszvető, 16-szoros magyar bajnok, olimpikon, 1956-ban a magyar olimpiai csapat forradalmi bizottságának az elnöke) részére szóló ajándékozási sorokkal a tanítványaitól.
Varga Lajos: Budapesti elektromos S.E. 70 év krónikája 1922-1992. Bp., 1991, VÍZIÓ Művészeti Alkotóközösség. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2 sakkönyv: dr. Szily József: Maróczy Géza. Bp., 1957. Sport és sakk. Maróczy Géza: A modern sakk kézikönyve. Bp., én. Pantheon. Kissé megviselt félvászon kötésben.
Krasznai Korcz János, Zsigmond Gábor: Célfotó. Photo Finish. H. n., 2000, Ifjúsági és Sportminisztérium. Fekete-fehér képekkel, egész oldalas ilusztrációkkal. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. Magyar és angol nyelvű leírásokkal.
Vegyes futball témájú könyvtétel, 2 db. Dr. Földessy János- Hoffer József - Pánczél Lajos: A labdarúgó világbajnokságok. Bp, 1962, Sport. Az illusztrációk a szerző archívumából származnak. Félvászon kötésben, kopott, foltos állapotban. Megjelent 5100 példányban. + Rejtő László- Lukács László - Szepesi György: Felejthetetlen 90 percek. A magyar labdarúgó-válogatott 400 mérkőzése. Bp, 1964, Sport. Félvászon kötésben, kopott állapotban.