Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 43

15600.

Rufpreis:
2 000 HUF

15601.

Rufpreis:
2 000 HUF

15602.

Rufpreis:
12 000 HUF

Róma után Tokió előtt. Szerk.: Pászotr Lajos. Bp., 1961, Sport. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.   Klics Ferenc (1924-1993) edző (korábbi atléta, diszkoszvető, 16-szoros magyar bajnok, olimpikon, 1956-ban a magyar olimpiai csapat forradalmi bizottságának az elnöke) részére szóló ajándékozási sorokkal a tanítványaitól.
15603.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hernádi Miklós (szerk.): Aranycsapat. A film születése, és ami a filmből kimaradt... Bp., 1982, Mafilm. Kiadói papír kötésben, szakadásokkal.
15604.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Lajos: Budapesti elektromos S.E. 70 év krónikája 1922-1992. Bp., 1991, VÍZIÓ Művészeti Alkotóközösség. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15605.

Rufpreis:
1 200 HUF

15606.

Rufpreis:
1 000 HUF

15607.

Rufpreis:
1 000 HUF

Háda József: A kapus iskolája. Bp., 1943, Háda József. Fekete-fehér képekkel illusztrált Pótolt papírkötés, eredeti borító hiányzik. Helyenként kissé foltos lapokkal.
15608.

Rufpreis:
1 000 HUF

15609.

Rufpreis:
2 000 HUF

Krasznai Korcz János, Zsigmond Gábor: Célfotó. Photo Finish. H. n., 2000, Ifjúsági és Sportminisztérium. Fekete-fehér képekkel, egész oldalas ilusztrációkkal. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. Magyar és angol nyelvű leírásokkal.
15610.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes futball témájú könyvtétel, 2 db. Dr. Földessy János- Hoffer József - Pánczél Lajos: A labdarúgó világbajnokságok. Bp, 1962, Sport. Az illusztrációk a szerző archívumából származnak. Félvászon kötésben, kopott, foltos állapotban.  Megjelent 5100 példányban.  + Rejtő László- Lukács László - Szepesi György: Felejthetetlen 90 percek. A magyar labdarúgó-válogatott 400 mérkőzése. Bp, 1964, Sport. Félvászon kötésben, kopott állapotban.
15611.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF