Tétel

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

Vegyes futball témájú könyvtétel, 2 db. Dr. Földessy János- Hoffer József - Pánczél Lajos: A labdarúgó világbajnokságok. Bp, 1962, Sport. Az illusztrációk a szerző archívumából származnak. Félvászon kötésben, kopott, foltos állapotban. Megjelent 5100 példányban. + Rejtő László- Lukács László - Szepesi György: Felejthetetlen 90 percek. A magyar labdarúgó-válogatott 400 mérkőzése. Bp, 1964, Sport. Félvászon kötésben, kopott állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras