https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 43

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Fussball-Weltmeisterschaft 1966. Aral-Bilderalbum Nr.1. Herausgegeben von der Aral Aktiengesellschaft. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
1
15612.

Fussball-Weltmeisterschaft 1966. Aral-Bilderalbum Nr.1. Herausgegeben von der Aral Aktiengesellschaft. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. Dr. Dréhr Imre előszavával. A rajzokat Somfay István készítette. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.) Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, megviselt állapotban.
1
15613.

A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. Dr. Dréhr Imre előszavával. A rajzokat Somfay István készítette. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.) Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötéssel, megviselt állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fiser András: Ipari alpintechnika. Bp., 1996, FTSK Excelsior Hegymászó Klub. Kiadói papírkötésben
1
15616.

Fiser András: Ipari alpintechnika. Bp., 1996, FTSK Excelsior Hegymászó Klub. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hegymászás Oktatókönyv I. rész. Magyar Hegymászó Oktatók egyesülete. Bp., 1996. ny.n. Kiadói papírkötésben
1
15617.

Hegymászás Oktatókönyv I. rész. Magyar Hegymászó Oktatók egyesülete. Bp., 1996. ny.n. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Miskolczi Attila: Végtelen úton. Rony Kluger karatemester tanulóévei. H.n. 1994, Magyar Kushido Karate Szövetség. Kiadói papírkötés.
1
15618.

Miskolczi Attila: Végtelen úton. Rony Kluger karatemester tanulóévei. H.n. 1994, Magyar Kushido Karate Szövetség. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kondor Endre: Vár a természet. Két keréken, vízen, havon. Hn, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként jó állapotban.
1
15619.

Kondor Endre: Vár a természet. Két keréken, vízen, havon. Hn, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Varga Lajos: Diósgyőri Futballtörténet 1910-1996. (A Diósgyőri VTK-től a Diósgyőri FC-ig.) Miskolc, 1996, Bíbor. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
15620.

Varga Lajos: Diósgyőri Futballtörténet 1910-1996. (A Diósgyőri VTK-től a Diósgyőri FC-ig.) Miskolc, 1996, Bíbor. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Földes András: Erőss Zsolt. A Himalajánál magasabbra. Bp.,2012,Libri. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15621.

Földes András: Erőss Zsolt. A Himalajánál magasabbra. Bp.,2012,Libri. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antal Zoltán: Világ- és Európa-bajnokságok. 1893-1973. Bp, 1974, Sport. 963 p. Eészvászon kötésben, szakadt, foltos, papír védőborítóban. A lapok helyenként foltosak.
1
15622.

Antal Zoltán: Világ- és Európa-bajnokságok. 1893-1973. Bp, 1974, Sport. 963 p. Eészvászon kötésben, szakadt, foltos, papír védőborítóban. A lapok helyenként foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5 db futballal kapcsolatos könyv: Mezey György: Gyöngyvirágtól lemondásig. Mandátum Kiadó, 1990, Végh Antal: Gyógyíthatatlan? Koltay Gábor: Verebes, a mágus, Kemény György? Ez a Vég(h)!, Petri Sándor: Szurkolók kézikönyve.
1
15623.

5 db futballal kapcsolatos könyv: Mezey György: Gyöngyvirágtól lemondásig. Mandátum Kiadó, 1990, Végh Antal: Gyógyíthatatlan? Koltay Gábor: Verebes, a mágus, Kemény György? Ez a Vég(h)!, Petri Sándor: Szurkolók kézikönyve.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sport 2014. Magyar Olimpiai Bizottság, 2014. Siklós Erik szerk. 550p. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval.
1
15624.

Sport 2014. Magyar Olimpiai Bizottság, 2014. Siklós Erik szerk. 550p. Kiadói kartonálás, papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1903 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIV. évf. 1903. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1903, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+412 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.
1
15625.

1903 Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins. XXXIV. évf. 1903. évfolyam. Szerk.: Heinrich Hess. München, 1903, Verlag des Deutschen und Österreichisen Alpenvereins, VIII+412 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, foltos borítóval, melléklet nélkül. Zupančić Vilmos ex libris-szével és névbejegyzésével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse