Hidegkuti Mihály-Hudi József: Hidegkút története. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 5. Veszprém, 1987, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Megjelent 3500 példányban. Az egyik szerző, Hudi József (1956-) által dedikált.
Martin Johnson: Afrika csodavilága. Az "elefántok" új kiadása. Fordította Ruzitska Mária. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és meglazult kötéssel.
Egy csendesebb Magyarország. Vizek, kövek, levelek. Katona Zoltán, Samu Mihály, Győri István, Katona Gábor és Kovács Mariann fotóival. [Balatonboglár, 2005], Paradoxon. Gazdag színes fotóanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Komáromy József: Miskolc élete az Anjouk alatt. Múzeumi Füzetek 12. Miskolc, 1962., Hermann Ottó Múzeum, 20 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.
Kéziratos térképek a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. Szerk.: Román János. Összeáll.: Dienes István, Győri Lászlóné et alii. Borsodi Levéltári Füzetek. 2. Miskolc, 1971., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 400 példányban.