Bodnár Tamás: Hernádszurdok története 1945-ig. Hernádszurdok, 1997, Hernádszurdok Község Képviselő-testületének kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Dr. Hőgye István: Egy hegyaljai sváb község. Hercegkút története. Hercegkút, 1998, Hercegkút Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Várady József: Dunamellék református templomai. 2. rész. A Vértesaljai Egyházmegye. Sajószentpéter, 1994, a Borsodi Református Egyházmegye kiadása. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
Soós Imre- Kiszely Gyula- Zádor Tibor: Vázlatok a diósgyőri vaskohászat 190 éves történetéből. (1770-1960). Miskolc, 1960, a Lenin Kohászati Művek igazgatóságának, Nagyüzemi Pártbizottságának, Szakszervezeti Bizottságának és a Kohászati Történeti Bizottságának kiadása. Papírkötésben, kissé kopott, foltos állapotban. Megjelent 1500 példányban.