https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 177
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2195864
15503
393
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Ferenczi Mária: A József Attila Általános Iskola krónikája 1906-tól 2009-ig. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Bp., 2010, szerző saját kiadása. Papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2194086
15504
393
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
dr. Szőke Sándor: Dombóvár. Bp., 1971, Városi Tanács VB. Dombóvár. Kiadói papírkötés védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2064005
15505
393
0
6000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. Hőgyész, 1990, Nagyközségi Közös Tanács, 290 p.+11 t.(térkép-mellékletek.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadó kissé foltos papír védőborítóban.. Megjelent 3000 példányban. A szerző, Várnagy Antal (1923-2001) dedikáciával.
Das Lot is nicht erreichbar
1996204
15506
393
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Jékely Endre: Fogakkal és karmokkal. Mendemondák és történetek a ragadozókról. Bp., 1986, Natura. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1995958
15507
393
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes útikönyv tétel, 6 db: Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés. Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban. Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban. 1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1996266
15508
393
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Téglás Tivadar dr. (szerk.): Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1896245
15509
393
0
3000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Sándor Anna: Szibériai Anziksz. Arató András fotóival. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói papírkötés. A fotós, Arató András (1945-) által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
2195889
15511
393
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Terézváros és munkásmozgalma. A Terézváros kétszáz éve. A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós, Pille György. Bp., 1970, MSZMP VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötésben, papírtokban.
Das Lot is nicht erreichbar
2201541
15512
393
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Fredrik Böök: A gazdag és a szegény Svédország. Fordította: Halász Gyula. 18 képpel, 3 térképpel. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben. 2203516
15514
393
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér Erzsébet: Tanítóképzőnk története. Sárospatak, 1857-1997. Bp., 1997, Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1982487
15515
393
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Terézvárosi történetek. A történeteket és a korabeli fotókat Lothringer Miklós válogatta. Szerk.: Jávor Ágnes. Bp., 2000, Terézvárosi Művelődési Közalapítvány, 23+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2201564
15516
393
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Utcák, terek, emberek. Szerk.: Gáti Istvánné et alii. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse