Gomba. A legjobb receptek- vásárlási tanácsok. A föld ajándéka. Bp, én., Officina Nova. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval.
Der Garten und seine Jahreszeiten. I. köt. Das große praktische Gartenbuch mit 1600 Abbildungen. Bearbeitet von Prof Dr. A. R. Schindler Paul Kache. Berlin,1929,Ullstein. Német nyelven. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.
Borok könyve. Szerk.: Dr. Hajós Gyöngyi. Bp., 1997, Kossuth. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. Kissé koszos papírborítóval, de egyébként jó állapotban.