Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2329872
17594
392
Books: Gastronomy and Gardening
2323910
17595
392
2328934
17596
392
Dr. Holdas Sándor- Suschka Alfréd - Ifj. Pacs István: Gazdaságos házinyúltenyésztés. Bp, 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Foltos, szakadt kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
2330776
17597
392
Kriszten György: Tavasztól tavaszig a szőlőben. (A termő szőlő gondozása). Kertünk, házunk, otthonunk. Bp, 1985, Magvető. Második, javított kiadás. Kartonált papírkötésben, nylon-védőborítóban. Jó állapotban.
2323692
17598
392
Pelle Józsefné: Minerva nagy szakácskönyv. Bp.,1980, Minerva. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2288833
17599
392
Gundel Imre és Harmath Judit: A vendéglátás emlékei. A pesti, budai, óbudai fogadók, vendéglők, korcsmák, serházak, kávéházak, mulatók, cukrászdák és egyéb szórakozóhelyek életéből. Bp, 1982, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 361 old. Egészvászon-kötés, papír védőborítóban. Kissé sérült papírborítóval, de egyébként jó állapotban. / Restaurants, pubs, cafes and confectioneries from Budapest. 1979. 361 pg.
2077264
17600
392
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1990, Minerva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval. Reprint!
2324295
17601
392
Szendi Gábor, Mezei Elmira: Paleolit szakácskönyv. Bp., 2010, Jaffa. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.
2345441
17602
392
3400
Tradicionális magyar konyha. hn., 2008, Pannon-Literatúra.Ford.: Mészáros Orsolya, Dr. Borbély Mária. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborító, jó állapotban.
2192806
17603
392
I. V. Jakuskin: Növénytermelés. I-II. kötet. Bp., 1950-1951, Mezőgazdasági Kiadó. Átkötött félvászon.
2330388
17604
392
Fokhagyma. A legjobb receptek-vásárlási tanácsok. A föld ajándéka. Bp, én., Officina. Kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval. 2330404
17605
392
Hargitai György: Kenyér. Kézi és gépi kenyérsütés otthon. A föld ajándéka. Bp, 1992, Officina Nova. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF