Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2368807
17582
392
Books: Gastronomy and Gardening
Michael Castleman: Gyógynövény enciklopédia Bp. Esély 1995. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban.
2374596
17583
392
Dr. Jac. P. Thijsse: Paddestoelen door. Zaandam, 1929,Verlade's Fabrieken N.V., 81 p. Holland nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, hiányos, több lap hiányzik (9/10, 13/14,19/20,25/26, 51/52, 61/62) és egy színes képkártya (94.) hiányzik, sérült gerinccel, kopott borítóval.
2365959
17584
392
Kiácz György, Szendrői József: A zöldfelületek fenntartása. Bp., 1980, Mezőgazdasági. Szabó Ildikó rajzaival és Mészáros András képeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2315898
17585
392
Laposa József-Dékány Tibor: Pincejárás. Utazás a magyar borok világában. From Cellar To Cellar. Bp.,1999,Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés.
2326972
17586
392
2336605
17587
392
Wolfgang Makatsch: Ahány madár. Annyi tojás. Bp., 1972, Natura. Fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
2346164
17588
392
Kovács Sándor Iván: Szakácsmesterségnek és utazásnak könyvecskéi. Két tanulmány. Bp., 1988, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2374815
17589
392
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1973., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. Radics Ferenc: Magyar borok. Bonbon sorozat. Bp., 1991, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2358800
17590
392
Dedinszky Gyula: A csabai kolbász. (Békéscsaba), 1998, Tevan. Kiadói papír kötésben. 2374795
17591
392
Nyujtó Ferenc-Surányi Dezső: Kajszibarack. Bp., 1981, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. 2374804
17592
392
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve, Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2374921
17593
392
Wettstein Ferenc: Barmfitenyésztés. Bp., 1959, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kopott papírkötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF