Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 39
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2009254
15653
391
Books: Sports, Chess, Alpinism
Golf diary/ Golf napló. Máyer Nyomda és Könyvkiadó, 2011
2009135
15654
391
Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált Kiadói papírkötés,
1997634
15655
391
4800
Maróczy Géza: A modern sakk vezérkönyve. Kezdőknek, haladóknak, mestereknek. Bp., [1940], Pantheon, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF