https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 39
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2361623
15617
391
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., 1944, Vörösváry Kiadóvállalat. Második kiadás. 54 fekete-fehér fotóval és 4 színes ábrával illusztrált. Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2361632
15618
391
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.,Stádium. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2364259
15619
391
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Pálfai János: Futballiskola I. Labdakezelés (technika). Rajzos sportkönyvtár. Kiadói papírkötés, kissé foltos, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2362697
15620
391
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Kertész János - Takáts József: Lawn-Tennis. Bp., 1910, k.n. Kiadói papír kötésben. 2357711
15621
391
0
3600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Fiser András: Ipari alpintechnika. Bp., 1996, FTSK Excelsior Hegymászó Klub. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2357703
15622
391
0
3600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Hegymászás Oktatókönyv I. rész. Magyar Hegymászó Oktatók egyesülete. Bp., 1996. ny.n. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2362353
15623
391
0
5000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Fussball-Weltmeisterschaft 1966. Aral-Bilderalbum Nr.1. Herausgegeben von der Aral Aktiengesellschaft. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2361205
15624
391
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
6 db sakk-könyv: Megnyitások kézikönyve, A sakkozó gondolkodásának titkai, 600 végjáték, Támadás a király ellen, Modern védelem, A sakkvilág trónusáért. Kötetenként vegyes kötésben, többnyire jó állapotban 2355095
15625
391
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Dénes András, Dénes Tamás: Man United. Dedikált! Bp., 1999, Aréna 2000. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. 2348670
15626
391
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Miskolczi Attila: Végtelen úton. Rony Kluger karatemester tanulóévei. H.n. 1994, Magyar Kushido Karate Szövetség. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2365054
15627
391
0
1400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Gömör Béla: Ők huszonketten. Orvosok az élsportban. Budapest, 2001, magánkiadás. Kartonált kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2367388
15628
391
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Kondor Endre: Vár a természet. Két keréken, vízen, havon. Hn, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kissé kopott papírkötésben, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse