https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 39
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2088936
15641
391
0
1400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Pálfai János: Korszerű módszerek a labdarúgó-edzésben. Testnevelési Tudományos Tanács 2. Bp.,1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 3100 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
2299933
15642
391
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Tabák Endre : A zöld gyepen... - játékvezetők és labdarúgók könyve. Bp, 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kovács Tibor rajzaival illusztrálva. Félvászon kötésben, foltos, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1983254
15643
391
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Peterdi Pál: Sport és szépség. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kis kopásnyomokkal, hiányzó elülső szennylappal.
Das Lot is nicht erreichbar
1812302
15644
391
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Varnusz Egon: A spanyol megnyitás. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1968, Sport. Kiadói papírkötés, a borító elején kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812339
15645
391
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Adorján András: Black is ok! Bp.,1992, Kossuth. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1812333
15646
391
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Nikolai Krogius-Anatoli Mazukewitsch: Marshall-Angriff. Berlin, 1989, Sportverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812361
15647
391
0
2000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Mihail Botvinnik-Jakov Esztrin: A Grünfeld-védelem. Fordít.: Bakcsi György. Bp.,1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés,
Das Lot is nicht erreichbar
1812341
15648
391
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Károly: Sakkvilágbajnokok. Bp., 1982, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1812354
15649
391
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Bilek István: Örökös sakkban. Bp.,1987, Sport. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2110840
15650
391
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Rajki Béla: Úszástanítás-úszástanulás. Bp., 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2110707
15651
391
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Verseny- és játékszabályok - Motorcsónak sport. Szerk.: Szántha János. Bp., 1977, Sportpropaganda. Papírkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2110577
15652
391
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Módszertani Tájékoztató - A Sportolók Táplálkozása. Szerk.: Molnár Sándor. Bp., 1971, MTS OT Módszertani Osztály. Papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse