Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2349701
10241
390
Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (85/100), 19x24 cm
2349689
10242
390
Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város folyóval. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20x25,5 cm 2349687
10243
390
Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lap alján apró szakadással, 19,5x25,5 cm 2349682
10244
390
Vadász Endre (1901-1944): Itáliai vízparti város. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lap alján apró szakadásokkal, 19x25 cm 2295796
10245
390
2347409
10246
390
Varga Győző (1929-2015): Velencei karnevál. Litográfia, papír, jelzett a hátoldalán. Hátoldalán a művész névjegyével és Műcsarnok, Budapest kiállítási raglappal 1990-ből. Kiállítva: Kép '90. A Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetségének kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1990. november 16.-december 9. 60×45 cm. Üvegezett fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2351032
10247
390
Varga Magda (1921-1998): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, sérült, 23x31 cm 2347231
10248
390
Varga Vilmos (1952-): Eger. Olaj, alumíniumlemez, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és művész névjegyével. Keretben, 68×48 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 34. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2314519
10249
390
4600
Vaskovics László (?-): Virágok közt. Vegyes technika, farost, fa keretben, 42×29,5 cm
2314343
10250
390
4400
2253361
10251
390
1991127
10252
390
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF