Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 261

Vadász Endre (1901-1944): Szent család (Daumier után), fametszet, papír, jelzett, számozott (85/100), 19x24 cm
10241.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város folyóval. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 20x25,5 cm
10242.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): Itáliai város. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lap alján apró szakadással, 19,5x25,5 cm
10243.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Vadász Endre (1901-1944): Itáliai vízparti város. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lap alján apró szakadásokkal, 19x25 cm
10244.

Rufpreis:
2 000 HUF

10245.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Varga Győző (1929-2015): Velencei karnevál. Litográfia, papír, jelzett a hátoldalán. Hátoldalán a művész névjegyével és Műcsarnok, Budapest kiállítási raglappal 1990-ből. Kiállítva: Kép '90. A Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetségének kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1990. november 16.-december 9. 60×45 cm. Üvegezett fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10246.

Rufpreis:
12 000 HUF

Varga Magda (1921-1998): Színes táj. Akvarell, papír, jelzett, sérült, 23x31 cm
10247.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Vilmos (1952-): Eger. Olaj, alumíniumlemez, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és művész névjegyével. Keretben, 68×48 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 34. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10248.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vaskovics László (?-): Virágok közt. Vegyes technika, farost, fa keretben, 42×29,5 cm
10249.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10250.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

10251.

Rufpreis:
2 000 HUF

10252.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF