Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 261

Sugár Gábor (1976-): Konstruktív szerkezetek. Akril, vászon, jelzett, 70x50 cm
10205.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10206.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Sulyok Teréz (1959-): Tavaszvárás. Akvarell, pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 48×68 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10207.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Sz. Lázár Anna (?-): Örvénylés. Monotípia, pasztell, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 26,5x16,5 cm.
10208.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sz. Lázár Anna (?-): Nyári fények. Vegyes technika, papír. Jelzett. Hátoldalán kiállítási bélyegzővel és autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 10,5x14,5 cm.
10209.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szakács Zoltán (?-): Őrségi tájház, 1988. Olaj, farost. Jelzett. Fa keretben. 54x56,5 cm
10210.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Orosz János arcképe. Ceruza, papír, jelzett. Papírra ragasztva. 15x22 cm
10211.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (39/100), jelzett, felcsavarva, kisebb törésnyommal, lap tetején kisebb szakadással, 40×35,5 cm + Szász Endre által tervezett plakát, Magyar Sízők egyesülete. Ofszet, papír, felcsavarva, kisebb gyűrődésekkel, 67,5x46 cm
10212.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton és Szász Endre sajátkezű, autográf aláírásával. Lap sarkaiban törésekkel. Lapméret: 84×59 cm
10213.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Alakok. Nyomat, papír, jelzett, 26,5×59,5 cm
10214.

Rufpreis:
6 000 HUF

10215.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10216.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF