Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 261
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2351265
10217
390
Szécsi András (1934-1991): Táj. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 25×32,5 cm 2283981
10218
390
3400
Szilágyi Ilona (1904-1985): Budapest. Filctoll, kréta, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 23×32,5 cm
2283956
10219
390
Szilágyi Ilona (1904-1985): Horgász (Rila tó?). Filctoll, kréta, papír, jelzett, paspartuban, 29×38 cm
2343204
10220
390
Szirányi István (1951-) : Irányok, 1984. Offset, papír, jelzett, számozott (14/30), 20,5×29 cm
2346466
10221
390
Szőnyi István (1894-1960): Vulkán. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Sorszámozott hagyatéki paszpartuva.. Üvegezett fa keretben. 15x20 cm 2347112
10222
390
15000
Szuromi Imre (1948-): Kút, 1996. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. VII/XV. számozással. Üvegezett fa keretben, 45×35 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2347309
10223
390
42000
2318490
10224
390
36000
2350467
10225
390
Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Testvérek. Tus, papír, jelzett, 25x23 cm. 2339930
10226
390
28000
Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari és a rózsa. Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap tetején halvány folttal. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari and a rose. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a plae spot on the top of the sheet
2350461
10227
390
Tellinger István (1940-2008): Arcok. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban. 13×14 cm
2347259
10228
390
Tichy Kálmán (1888-1968): Vajdahunyad vára, Városliget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF