Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 261

Szécsi András (1934-1991): Táj. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 25×32,5 cm
10217.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

Szilágyi Ilona (1904-1985): Budapest. Filctoll, kréta, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 23×32,5 cm
10218.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Szilágyi Ilona (1904-1985): Horgász (Rila tó?). Filctoll, kréta, papír, jelzett, paspartuban, 29×38 cm
10219.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szirányi István (1951-) : Irányok, 1984. Offset, papír, jelzett, számozott (14/30), 20,5×29 cm
10220.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Vulkán.  Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Sorszámozott hagyatéki paszpartuva.. Üvegezett fa keretben. 15x20 cm
10221.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szuromi Imre (1948-): Kút, 1996. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. VII/XV. számozással. Üvegezett fa keretben, 45×35 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10222.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10223.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10224.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Tardi Kovács Sándor (1938-2013): Testvérek. Tus, papír, jelzett, 25x23 cm.
10225.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari és a rózsa. Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap tetején halvány folttal. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari and a rose. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a plae spot on the top of the sheet
10226.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Tellinger István (1940-2008): Arcok. Tus, papír, jelzett. Paszpartuban. 13×14 cm
10227.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tichy Kálmán (1888-1968): Vajdahunyad vára, Városliget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
10228.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF