Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 261

Pintér István Pál (1948-): Karcagi ház hátsó udvara, 1996. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 60×80 cm. Hátoldalán bírálóbizottsági jeggyel és Képcsarnok Rt. szakértői állásfoglalásáéval. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 26. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10168.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Pirk László (1953-): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 9×11 cm
10169.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pirk László (1953-): Kőmíves Kelemenné. Litográfia, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 48,5x29,5 cm.  Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10170.

Rufpreis:
6 000 HUF

Porscht Frigyes (1929-): LGT a Lenin-körúton, 1983 (eredetileg cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. 53×34 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10171.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Prokop Péter (1919 - 2003): Kígyóbűvölő. Papír kasírozva, tus, akvarell, zománc, jelzett, fa keretben, 32,5×24,5 cm
10172.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Prutkay Péter (1947-): Koncert az Ifjúsági Parkban, 1982. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 57/100. 50,5×34 cm
10173.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10174.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Rácz Gábor (1951-): Szent István. Tűzzománc, fémlap, jelzett. Hátoldalán Iparművészeti Vállalat kissé hiányos címkéjével. Fa keretben, 10x20 cm. A Szent Korona 1977-es visszaszolgáltatása alkalmából készített műalkotás.
10175.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rácz László (1919-1999): Kompozíció II., 1997. Olaj, farost, jelzett. 45×34,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10176.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Virágcsendélet. Olaj, vászon. Jelzett. 39,5×28 cm
10177.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Solymászat. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány A/E 6. számozással. Lap bal alsó sarka foltos. Üvegezett fa keretben. 48×41 cm
10178.

Rufpreis:
6 000 HUF

10179.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF