Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

A Magyarhoni Földtani Társulat munkálatai. I-II. köt. Szerk.: Kováts Gyula - Szabó József. Pest, 1856-1863, Herz János - Emich Gusztáv, (6)+72 p. + 8 t. (litográfiák) + 1 térkép (színezett litográfia, kihajtható) + (6)+78+(2) p.; 1 kihajtható térkép + (8)+218 p. Magyar és német nyelven. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal, egy kijáró lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg