Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Kolligátum a Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat által 1867-1869 között kiadott munkákból: Erlenmeyer, A[dolf Albrecht]: A gyógyszerek bőralá-fecskendezése. (Injectio subcutanea.) Ford.: Lendvay Benő.; Erlenmeyer, A[dolf Albrecht]: Az agyüterek értömülése. (Die Embolie der Hirnaterien.) Ford.: Koller Gyula. ; Sigmund Károly Lajos: A bedörzsölési gyógymód a bujakóralakoknál. Ford.: Gabriely Kálmán.; Dr. Ott: Niemeyer Felix korodai előadásai a tüdősorvadásról. Ford.: Gabriely Kálmán.; Eigenbrodt: A városok tisztítása lakhelyünk talaja növekedő elrondításának megelőzése érdekében, mint az egészségi rendészet legfontosabb feltétele. Ford. Keller Gyula. /Pettenkofer Miksa: A temetkezési helyek megválasztásáról. Ford. Gabriely Kálmán.; Graefe Albrecht: A nyomkötésről. A bőr-alá fecskendésről a szemészeti gyakorlatban. A roncsoló köthártyalobról. (Conjuctivitis Diphtheritica) és az edzőszerek alkalmazásáról heveny loboknál. Ford: Koller Gyula. Hirschler Ignác előszavával. Budán, 1867-1868-1869., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat,(M. Kir. Egyetemi Nyomda), IV+81;+1 (81. oldal kétszer van bekötve); +4+88-110; +4;IV+56+1; 66; 70+20; 2+96 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, Mátyás Poppy-kötés (Pápa), festett lapélekkel, a borítón kopás- és foltnyomokkal, foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras