15267.
Beendet 39. Gross-Auktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
A Magyarhoni Földtani Társulat munkálatai. V. köt. Szerk.: Hantken Miksa. Pest, 1870, Légrády-ny., (2)+231+(3) p. + 4 t. (kihajtható mellékletek). Magyar és német nyelven. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve.