Antik Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2283378
11331
389
Antique
1869815
11337
389
Antique
2308396
11338
389
Antique
Alpakka, üveg füles kínáló d:12,5 cm, m: 8 cm
2278411
11339
389
7500
Antique
Tükör historizáló stílusú ovális fa keretben, belső méret: 35,3×44,5 cm, egész apró sérülésekkel és kopásokkal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF