Antik Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2341742
11306
389
Antique
Exalt érdekes mechanikájú öngyújtó eredeti dobozában. 2339538
11307
389
Antique
XIX. sz vége: gróf Berchtold Lipótné uradalmi igazgatósága nemesi címeres bronz pecsétnyomó fa nyéllel 29x24 mm, m: 8 cm 2342516
11308
389
Antique
cca 1945-1948 "A posta központi biztosa" pecsétnyomó, Kossuth-címerrel, tokban, d: 3,5 cm 2341738
11309
389
Antique
10 db áttört díszmagyar pitykegomb. Kétféle. 2340771
11310
389
Antique
Üveg sószóró, ezüst(Ag) kupakkal, jelzett, kis csorbákkal, kupakon kis horpadással, m: 8,5 cm 2338081
11311
389
15000
Antique
Aranyozott Dupont öngyújtó, sorszámozott, saját dobozában 5,5x3,5 cm 2158875
11312
389
15000
Antique
2341965
11313
389
Antique
Victor Vasarely: Op-art lakástextília. Falvédő, szőnyeg. Vászon. Jelzés nélkül. / Op art linen wall.carpet 160x60 cm 2339628
11314
389
Antique
Barbedienne-Levillain antik jelenetes középrésszel díszített bronz tányér, jelzett, jó állapotban, d: 14 cm
2341981
11315
389
Antique
Móga Sándor (1927): Geometrikus domborműdíszes réz dobozka fa betéttel, jelzett, 17x17x6 cm 2319833
11316
389
Antique
Lakkozott, faragott fa doboz, filc béléssel,d: 11 cm, m: 8,5 cm
2341670
11317
389
Antique
Art deco írószertartó, kivehető tintatartóval. Kristály üveg és ezüstözött alpakka. XX. sz. eleje. A fémen gravírozott ajándékozási sorokkal. Tintatartó zsanérja elvált. 26x20x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF