Antik Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2341752
11318
389
Antique
Ezüst (Ag) peremű kristály kínáló tál. Jelzett, hibátlan.23,5 cm 2341748
11319
389
Antique
Ezüst (Ag) peremű kristály kínáló tál. Jelzett, hibátlan.12,5 cm 2334696
11320
389
Antique
Posztamens. XIX. sz. magyar, festett fa, kopásokkal 103 cm 2334818
11321
389
5500
Antique
Iparművész réz gyertyatartó arc formával 24 cm 2211659
11322
389
Antique
Díszdoboz fedéllel, fa, historizáló stílusú, m: 19, apró sérülésekkel, 43x32 cm
2128018
11323
389
26000
Antique
Asztali tintatartó szett, szép állapotban, csiszolt üveg tintatartóval, alján jelzett, 10×17×6 cm 2344180
11324
389
Antique
XIX. sz. Porcelán fejű pipa. Életképes jelenettel. Matricás. Fa szárral .24 cm 2344037
11325
389
Antique
Kínai bronz edény. Madárfigurás díszítéssel. Jelzett. XIX. sz. 10 cm 2335234
11326
389
Antique
Régi szecessziós, női alakot formáló asztali lámpa teste, jelzés nélkül m: 27 cm 2342507
11328
389
Antique
Réz előszobai akasztó, falra szerelhető fogas, sérült üveglappal. 139 cm 2203664
11329
389
Antique
2303581
11330
389
Antique
3 db iparművész réz tárgy. Will Károly: Hamutartó, Jelzett d: 16,5 cm, Tűzzománc díszítésű dobozka m:6 ,5 cm, Réz dobozka d: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF