https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 427

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1969 Budapest, villamos az Erzsébet hídon, vintage NEGATÍV, 6x4,5 cm
1
12705.

cca 1969 Budapest, villamos az Erzsébet hídon, vintage NEGATÍV, 6x4,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1938 Budapest, Margitsziget, uszoda, műugrás, háttérben horogkeresztes zászló, fotó, 18×11,5 cm
1
12706.

cca 1938 Budapest, Margitsziget, uszoda, műugrás, háttérben horogkeresztes zászló, fotó, 18×11,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1985 Buda, a Sikló építése, 75 db vintage NEGATÍV, 24x36 mm
1
12707.

1985 Buda, a Sikló építése, 75 db vintage NEGATÍV, 24x36 mm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
15
 
cca 1880 Nagy méretű fotó pesti bérház udvaráról (fénnyomat) Schaffer és RÉtv. fényképészek Pesten. 27x33 cm
1
12708.

cca 1880 Nagy méretű fotó pesti bérház udvaráról (fénnyomat) Schaffer és RÉtv. fényképészek Pesten. 27x33 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
8
 
cca 1900-1905 Sétáló pár a budapesti Nemzeti Múzeum előtt, fotó, későbbi előhívás, felső része vékony kartonlapra kasírozva, 17×22,5 cm
1
12709.

cca 1900-1905 Sétáló pár a budapesti Nemzeti Múzeum előtt, fotó, későbbi előhívás, felső része vékony kartonlapra kasírozva, 17×22,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
25
 
cca 1936-38 Ljubljana, felvételek a városról.  össz. 10 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of Ljubljana, 10 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages 9x6 cm
1
12710.

cca 1936-38 Ljubljana, felvételek a városról. össz. 10 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of Ljubljana, 10 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages 9x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1935-36 Velencei utazás felvételei,  össz. 17 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Venice, Italy, 17 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm
1
12711.

cca 1935-36 Velencei utazás felvételei, össz. 17 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Venice, Italy, 17 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1919-37 össz. 2 db fotó Belgrádról: 1917, egy épület bontása vagy építése az I. világháború után, előtérben lovaskocsi és autó, hátoldalán feliratozott vintage fotó, 9x11,5 cm +  1937 a belgrádi Színház-tér (mai Köztársaság tér)  Mihály szerb fejedelem lovasszobrával, villamosokkal, lovaskocsikkal, autókkal és balról az Állami Jelzálogbank épületével, amely épületben a fegyverszüneti szerződést aláírták, hátoldalán feliratozott vintage fotólap, 9x14 cm / cca 1919-37 2 vintage photos of Belgrade, Serbia, with one of them depicting a contruction, reconstruction or demolition of a building after World War I, 9x11,5 cm, another showing the Theatre square, now Republic Square with tram in 1937, 9x14 cm, both of them with description in Hungarian on the reverse
1
12712.

cca 1919-37 össz. 2 db fotó Belgrádról: 1917, egy épület bontása vagy építése az I. világháború után, előtérben lovaskocsi és autó, hátoldalán feliratozott vintage fotó, 9x11,5 cm + 1937 a belgrádi Színház-tér (mai Köztársaság tér) Mihály szerb fejedelem lovasszobrával, villamosokkal, lovaskocsikkal, autókkal és balról az Állami Jelzálogbank épületével, amely épületben a fegyverszüneti szerződést aláírták, hátoldalán feliratozott vintage fotólap, 9x14 cm / cca 1919-37 2 vintage photos of Belgrade, Serbia, with one of them depicting a contruction, reconstruction or demolition of a building after World War I, 9x11,5 cm, another showing the Theatre square, now Republic Square with tram in 1937, 9x14 cm, both of them with description in Hungarian on the reverse

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1936-37 Capri utazás felvételei, néhány érdekes helyszínnel: Axel Munthe (1857-1949) svéd születésű orvos és pszichiáter villájáról Anacapriban, Piccola marina stb., össz. 7 db vintage fotó, 9x6 cm/ Photos of trip to Capri with some interesting places: Villa of swedisch medical doctor and psychiatris Axel Munthe (1857-1949) in  Anacapri, Piccola marina etc., 7 vintage photos, 9x6 cm
1
12713.

cca 1936-37 Capri utazás felvételei, néhány érdekes helyszínnel: Axel Munthe (1857-1949) svéd születésű orvos és pszichiáter villájáról Anacapriban, Piccola marina stb., össz. 7 db vintage fotó, 9x6 cm/ Photos of trip to Capri with some interesting places: Villa of swedisch medical doctor and psychiatris Axel Munthe (1857-1949) in Anacapri, Piccola marina etc., 7 vintage photos, 9x6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1927 Balatoni látkép Badacsony melletti nézőpontból, vintage síkfilm NEGATÍV Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, 9,5x15 cm
1
12714.

1927 Balatoni látkép Badacsony melletti nézőpontból, vintage síkfilm NEGATÍV Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, 9,5x15 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1931 MTE Vándorfiúk Asztala Turista Egyesület menedékháza a Börzsönyben a Tolvaj-árokban, kis szakadással, egy sarkon kis hiánnyal, 9x11 cm.
1
12715.

cca 1931 MTE Vándorfiúk Asztala Turista Egyesület menedékháza a Börzsönyben a Tolvaj-árokban, kis szakadással, egy sarkon kis hiánnyal, 9x11 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1954 Pajtás hajó katasztrófája a Balatonban, 2 db fotó, hátoldalon feliratozva, 9×6 cm
1
12716.

1954 Pajtás hajó katasztrófája a Balatonban, 2 db fotó, hátoldalon feliratozva, 9×6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
16
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse