https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 427

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1976 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (erkélyek), 18x24 cm
1
12561.

cca 1976 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (erkélyek), 18x24 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1972 Giltán Tivadar budapesti fotóművész, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (vadász ösztön), 18x24 cm
1
12562.

cca 1972 Giltán Tivadar budapesti fotóművész, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (vadász ösztön), 18x24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1977 Juhász Miklós miskolci fotóművész pecsétjével jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Menekülés), a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 13x18 cm
1
12563.

cca 1977 Juhász Miklós miskolci fotóművész pecsétjével jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Menekülés), a magyar fotográfia avantgarde korszakából, 13x18 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
23
 
1934 Jermy László: Állványon, jelzés nélküli vintage fotó a szerző hagyatékából, 8,5x5,5 cm
1
12564.

1934 Jermy László: Állványon, jelzés nélküli vintage fotó a szerző hagyatékából, 8,5x5,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1974 Kabáczy Szilárd (1930-2004) székesfehérvári fotóriporter és fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó, 18x24 cm
1
12565.

cca 1974 Kabáczy Szilárd (1930-2004) székesfehérvári fotóriporter és fotóművész pecsétjével jelzett vintage fotó, 18x24 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
8
 
cca 1956 Kaczur Pál (1918-2000) ceglédi fotóművész hagyatékából, hidegpecséttel jelzett és feliratozott vintage fotó (Szép kép lesz); a felvétel fotótörténeti jelentősége, hogy a kép központi szereplője, a fényképezőgép mögött ülő fotográfus néhai Tóth István ceglédi fotóművész fiatal korában, 16,3x11,8 cm
1
12566.

cca 1956 Kaczur Pál (1918-2000) ceglédi fotóművész hagyatékából, hidegpecséttel jelzett és feliratozott vintage fotó (Szép kép lesz); a felvétel fotótörténeti jelentősége, hogy a kép központi szereplője, a fényképezőgép mögött ülő fotográfus néhai Tóth István ceglédi fotóművész fiatal korában, 16,3x11,8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 Naiv leányka nászéjszakája, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, 23x15,9 cm
1
12567.

cca 1960 Naiv leányka nászéjszakája, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, 23x15,9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1980 Kresz Albert gödöllői fotográfus pecsétjével ellátott vintage fotó, 18,2x23,8 cm
1
12568.

cca 1980 Kresz Albert gödöllői fotográfus pecsétjével ellátott vintage fotó, 18,2x23,8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1928 Kankowszky Ervin (1884-1945) budapesti fotóművész, fotótörténész, szakíró hagyatékából, 1 db jelzés nélküli vintage fotó (Matyók), a szerző által feliratozott rajzlapon, 17,8x24 cm, karton 19,5x25 cm
1
12569.

cca 1928 Kankowszky Ervin (1884-1945) budapesti fotóművész, fotótörténész, szakíró hagyatékából, 1 db jelzés nélküli vintage fotó (Matyók), a szerző által feliratozott rajzlapon, 17,8x24 cm, karton 19,5x25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1931 Korschelt Miklós (1900-1982) budapesti festő- és fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, amit a szerző feliratozott (Máktörés), 24x18 cm
1
12570.

cca 1931 Korschelt Miklós (1900-1982) budapesti festő- és fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, amit a szerző feliratozott (Máktörés), 24x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lőrincz Kálmán (1946-): Pléhkrisztus Apátiban. Fotó, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész pecsétjével. Üvegezett klipsz keretben (jobb alsó sarkában kissé sérült üveggel. 29,5x21 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
1
12571.

Lőrincz Kálmán (1946-): Pléhkrisztus Apátiban. Fotó, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész pecsétjével. Üvegezett klipsz keretben (jobb alsó sarkában kissé sérült üveggel. 29,5x21 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1974 Magyar Alfréd budapesti fotóművész archívumából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából (szárazság idején), 24x18,2 cm
1
12572.

cca 1974 Magyar Alfréd budapesti fotóművész archívumából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából (szárazság idején), 24x18,2 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse