cca 1976 Magyar Alfréd budapesti fotóművész archívumából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás, a magyar fotográfia avantgarde korszakából (környezeti ártalom), 24x18,2 cm
Nyíri Barbara (1986), össz. 3 db fotó: "Én egy kisvárosi lány vagyok...néha az eget bámulom" (hátoldalán feliratozott és jelzett), "Én egy kisvárosi lány vagyok...ez az iskolám" (hátoldalán feliratozott és jelzett) és cím nélkül (jelzés nélkül, jobb alsó sarkában töréssel. 11x16,5, 18×23,5 és 14,5x29 cm
cca 1958 és 1976 között készült 3 db pecséttel jelzett, vintage fotó Tiszavölgyi József (1909-?) budapesti fotóriporter hagyatékából (Álom, álom - édes álom), 8,5x13,5 cm
1970 Vámos László (1912-1983): Vihar közeleg a Balatonon, oldalt a Tihany Rév várótermének részlete, sajtófotó, pecséttel jelzett, 'Magyar Hírek' pecsétjével a hátoldalon, 16x20 cm