Foto Zahl der Lose: 427
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2321083
12717
387
Photo
1930 Esztergomi strand, mentőgumin MOVE felirattal, vintage fotólap, 9x14 cm 2318086
12718
387
Photo
cca 1880 Magas-Tátra: Középorom a nagy tarpataki völgy felől. Divald Károly (1830-1897) eperjesi műhelyéből, kartonra kasírozva / From the Tatra Mountains, Divald's photo 12x16cm 2318091
12719
387
Photo
1898 Dobsinai jégbarlang HR pecséttel jelzett fotó 17x11 cm 2314831
12720
387
Photo
1935 Erdélyi körutazás, 13 db vintage fotó, minden kép datálva, helynévvel ellátva, feliratozva, 6,2x8,9 cm 2315872
12721
387
Photo
cca 1910 Léva, Petőfi, Bethlen utca, kartonra ragasztott fotó, 8×5,5 cm 2315084
12722
387
Photo
1934 Biatorbágy felirattal 3 db vintage fotó, ismeretlen kerékpáros túrázók által készített felvételek, 8,4x11,1 cm 2314840
12723
387
Photo
1924 Ruzomberok, kerti munkák, feliratozott vintage fotó, hidegpecséttel jelzett, 8,8x13,6 cm 2314167
12724
387
Photo
1891 Prága, 3 db keményhátú fotó, kartonok sérültek, 16,5×10,5 cm / Praha / Prague, 3 hotos with faults 2283840
12725
387
Photo
cca 1950-55 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Sztálinvárosi (mai Dunaújváros) építkezések. 10 db jelzés nélküli vintage fotó, helyenként apró kopásokkal és sarki törésekkel. Proveniencia: a művész hagyatékából. 12x16 és 15x22 cm közötti méretben.
2323504
12726
387
Photo
Balatonfüredi hajógyár, színes diakép, 8 db, 6x6 cm és 6x12,5 cm közötti méretekben, papír tokban 2318998
12727
387
Photo
cca 1960-1970 Göd, úttörőtábor, 17 db negatív kocka 2317593
12728
387
Photo
1906 Abbazia fotó karton keretben. Keret: 18x14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF