Tétel

Katalognummer:

12710.
Beendet 387. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

cca 1936-38 Ljubljana, felvételek a városról. össz. 10 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of Ljubljana, 10 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages 9x6 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner