Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 88

Ausztria DN "RBHG B. ÖST.?" zománcozott és aranyozott gomblyukjelvény, hátoldalán gyártói jelzés (20x23mm) T:1- Austria ND "RBHG B. ÖST?" enamelled and gold plated buttonhole badge with makers mark on back (20x23mm) C:AU
31989.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ausztria DN "ÖGB (Osztrák Szakszervezeti Szövetség)" jelzett Ag jelvény (8,27g/0.800/24x28mm) T:2 Austria ND "ÖGB (Austrian Federation of Trade Unions)" hallmarked Ag badge (8,27g/0.800/24x28mm) C:XF
31990.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ausztria / Alsó-Ausztria DN "Esküdt őr" aranyozott fém jelvény (51x57mm) + Alsó-Ausztria címeres zománcozott jelvény, hátoldalán "A. BELADA WIEN VII. 2 BURGGASSE 40" (27mm) T:1-,2 Austria / Lower Austria ND "Sworn Guard" gold plated metal badge (51x57mm) + Enamelled metal badge with the coat of arms of Lower Austria, with "A. BELADA WIEN VII. 2 BURGGASSE 40" makers mark on reverse (27mm) C:AU,XF
31991.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csehszlovákia ~1960-1980. 200db-os vegyes kitűző és jelvény tétel, nagyrészt különféle darabok T:vegyes Czechoslovakia ~1960-1980. 200pcs of mixed pins and badges lot, mostly different pieces C:mixed
31992.

Rufpreis:
2 000 HUF

31993.

Rufpreis:
2 000 HUF

31994.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német Harmadik Birodalom ~1939. "Adolf Hitler" fém jelvény szalagon "RUD SCHANES WIEN" gyártói jelzéssel (94x28mm) T:2 German Third Reich ~1939. "Adolf Hitler" metal badge with ribbon, with makers mark "RUD SCHANES WIEN" (94x28mm) C:XF
31995.

Rufpreis:
12 000 HUF
13

Német Harmadik Birodalom 1939. "1939. Május 1. - Ostmark, Altreich, Sudentenland" fém propaganda jelvény "JUNGWIRTH WIEN 62" gyártói jelzéssel (35,5mm) T:2 German Third Reich 1939. "1. Mai 1939 -  Ostmark, Altreich, Sudentenland" metal propaganda badge with maker's mark "JUNGWIRTH WIEN 62" (36mm) C:XF
31996.

Rufpreis:
6 000 HUF

Német Harmadik Birodalom ~1940. "Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" propaganda Cu lemezjelvény (28mm) T:2 German Third Reich ~1940. "Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer" Cu propaganda badge (28mm) C:XF
31997.

Rufpreis:
3 000 HUF

31998.

Rufpreis:
2 000 HUF

31999.

Rufpreis:
2 000 HUF

NSZK 1958. "TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN" aranyozott, zománcbetétes emlékkereszt (72x72mm) T:1- FRG 1958. "TANZGRUPPE BLAUE JUNGS - KÖTTINGEN" gilt commemorative cross with enamel inlay (72x72mm) C:AU
32000.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF