Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2299425
31977
385
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
2006. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - 1956-2006" aranyozott és zománcozott kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel T:1- Márton 38/1
2298521
31978
385
Numismatik
DN "Szent György Lovagrend" műgyantás Br kitüntetés nyakszalagon T:2 2299438
31979
385
Numismatik
DN "Szent László Társaság és Rend Tisztikeresztje" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés T:2 Márton 76/1 2299445
31980
385
Numismatik
DN "Első Magyar Fehérasztal Lovagrend" zománcozott fém kitüntetés szalagon T:1- Márton 104/1 2306435
31981
385
Numismatik
DN "JEHUESIH? VKMV" zománcozott Cu jelvény (21mm) T:2
2299370
31982
385
15000
Numismatik
DN "Magyar Máltai Szövetség Koronás Középkeresztje" zománc nélküli fém kitüntetés, miniatűrrel, eredeti tokban T:1-,2 Márton 64/1 2164566
31983
385
Numismatik
DN "Bem József Általános Iskola - Balatonfüred" festett Br jelvény (22mm) T:1-
2303900
31984
385
Numismatik
Német Államok / Braunschweig-Lüneburg DN Címeres (piros mezőben balra ugrató ló koronával) zománcozott Br medál (33x27mm) T:2 hátlap kissé karcos German States / Braunschweig-Lüneburg ND Coat of arms (red box to the left jumping horse and crown) enamelled Br pendant (33x27mm) C:XF back is slightly scratched
2306412
31985
385
Numismatik
DN "Magyar Természetbarát Szövetség - Ifjúsági Túravezető" zománcozott jelvény (35x42mm) T:1- 2306311
31986
385
Numismatik
Ausztria 1926. "Lueger-emlékmű avatóünnepsége 1926. szept. 19." ezüstözött lemezjelvény (31x40mm) T:2 Austria 1926. "Unveiling Ceremony of the Lueger Monument 19th. Sept. 1926." silver plated sheetmetal badge (31x40mm) C:XF
2306320
31987
385
Numismatik
Ausztria ~1928. "Liechtenstein Lövészegyesület Enzersdorf" aranyozott és zománcozott gomblyukjelvény, hátoldalán "J. Hollarek Wien VI/I." gyártói jelzés a hátoldalán (20x29mm) T:1- Austria ~1928. "Schützengilde Liechtenstein Enzersdorf" gold plated and enamelled buttonhole badge with "J. Hollarek Wien VI/I." makers mark on back (20x29mm) C:AU
2306359
31988
385
Numismatik
Ausztria ~1930. "Osztrák Alpesi Egyesület 25 éves tagság" zománcozott, jelzett Ag jelvény (6,74g/0.800/30mm) T:2 Austria ~1930. "Austrian Alps Society - Member for 25 years" enamelled and hallmarked Ag badge (6,74g/0.800/30mm) C:XF Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF