Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2298517
31965
385
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda" 8xklf műgyantás fém jelvény, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 év után T:1-, 2
2306460
31966
385
Numismatik
~1970-1980. "A Villamos Energia Ipar Kiváló Dolgozója" Br jelvény eredeti tokban (30x30mm) T:1- 2305574
31967
385
Numismatik
1971. Hiányos (Grand Prix érem nélkül) "Vadászati Világkiállítás" 5db díj- és emlékplakett, 9db résztvevői jelvény (közte szervező, tolmács, sajtó, kiállító) egyedi kialakítású fa díszdobozban T:1,1- 2306407
31968
385
Numismatik
1980. "A Magyar Népköztársaság Űrhajósa" aranyozott, műgyantás jelvény (26x60mm) T:1 2259510
31969
385
Numismatik
2306370
31970
385
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, miniatűrrel, kissé kopott eredeti tokban T:1- NMK 599.
2271525
31971
385
Numismatik
1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, miniatűrrel, kopott eredeti tokban T:2 korróziónyom NMK 599. 2261323
31972
385
Numismatik
1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-
2298094
31973
385
Numismatik
1989. "Bányász Szolgálati Érdemérem gyémánt fokozata" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, adományozói okirattal T:1- 2299419
31974
385
Numismatik
1999. "Magyar Máltai Lovagok Szövetsége Bronz Keresztje" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon, eredeti tokban T:1- hátoldalon anyagfölösleg Márton 65/3
2299382
31975
385
Numismatik
1999. "Magyar Máltai Lovagok Szövetsége Arany Keresztje" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon, eredeti tokban T:1 Márton 65/1
2299401
31976
385
Numismatik
1999. "Magyar Máltai Lovagok Szövetsége Ezüst Keresztje" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon, eredeti tokban T:1- zománchiba Márton 65/2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF