Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 88

~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda" 8xklf műgyantás fém jelvény, 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 év után T:1-, 2
31965.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1970-1980. "A Villamos Energia Ipar Kiváló Dolgozója" Br jelvény eredeti tokban (30x30mm) T:1-
31966.

Rufpreis:
3 000 HUF
44

1971. Hiányos (Grand Prix érem nélkül) "Vadászati Világkiállítás" 5db díj- és emlékplakett, 9db résztvevői jelvény (közte szervező, tolmács, sajtó, kiállító) egyedi kialakítású fa díszdobozban T:1,1-
31967.

Rufpreis:
1 000 HUF
65

31968.

Rufpreis:
1 000 HUF
46

31969.

Rufpreis:
1 400 HUF

1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, miniatűrrel, kissé kopott eredeti tokban T:1- NMK 599.
31970.

Rufpreis:
12 000 HUF

1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, miniatűrrel, kopott eredeti tokban T:2 korróziónyom NMK 599.
31971.

Rufpreis:
2 000 HUF

1986. VBKM Transzvill" Br műgyantás törzsgárda jelvény igazolvánnyal T:1-
31972.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989. "Bányász Szolgálati Érdemérem gyémánt fokozata" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, adományozói okirattal T:1-
31973.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1999. "Magyar Máltai Lovagok Szövetsége Bronz Keresztje" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon, eredeti tokban T:1- hátoldalon anyagfölösleg Márton 65/3
31974.

Rufpreis:
12 000 HUF

1999. "Magyar Máltai Lovagok Szövetsége Arany Keresztje" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon, eredeti tokban T:1 Márton 65/1
31975.

Rufpreis:
12 000 HUF

1999. "Magyar Máltai Lovagok Szövetsége Ezüst Keresztje" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, mellszalagon, eredeti tokban T:1- zománchiba Márton 65/2
31976.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF