Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 88

36db-os, többségében külföldi jelvénytétel T:vegyes 36pcs badge lot, most of foreign badges C:mixed
32013.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

160db vegyes, főleg magyar szocialista jelvény, kitűző T:vegyes
32014.

Rufpreis:
8 000 HUF

168db vegyes szocialista jelvény, főleg szovjet darabok T:vegyes  168pcs of mixed socialist badges, mainly from the Soviet Union C:mixed
32015.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Több száz darabos "Demokratikus Ifjúsági Világszövetség" és "Béke, barátság.." témájú jelvény és kitűző, üvegezett fakeretben. A jelvények között a magyar darabok mellett sok külföldi tagszervezet jelvénye is megtalálható. A legtöbb kitűzőn megjelenő téma a béke és a nukleáris fegyverek elleni tüntetés. A jelvények jelentős része szép állapotú, a fakeret borítása sérült. Megtekintésre ajánlott! T:1-,2,2- /  Collection of several hundred ,,World Federation of Democratic Youth" and "Peace, Friendship..." themed badges and pins in a large wooden frame. Beside the Hungarian pieces there are many badges from other member organizations. Most of the pins are about  world peace and the anti-nuclear war movement. Most of the badges are in nice condition, the felt covering the frame is damaged. Worth seeing! C:AU,XF,VF
32016.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF