Juwelen

Zahl der Lose: 241

Ezüst(Ag) cukorcsipesz, jelzett, h: 13,5 cm, nettó: 50,6 g
19096.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) cigarettatárca, kék kővel, aranyozott csíkokkal, jelzett, 9,5×8 cm, bruttó: 158,37 g
19097.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Thomas Sabo ezüst (Ag) medál strasszokkal. Jelzett. d: 32 mm, 9,9 g
19098.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Thomas Sabo ezüst (Ag) fülbevaló strasszokkal. Jelzett. 5,61 g
19099.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst(Ag) oválszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó. 7,77 g
19100.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

19101.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19102.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus sárga kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,62 g
19103.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel és markazittal, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,94 g
19104.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) középrésszel díszített, gránát gyöngyökből fűzött karkötő, jelzett, bruttó: 8,78 g
19105.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, piros köves függővel, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 15,45 g
19106.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, kék függővel, jelzett, h: max. 42 cm, bruttó: 2,86 g
19107.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF