Juwelen Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2270027
19096
385
Jewellery
Ezüst(Ag) cukorcsipesz, jelzett, h: 13,5 cm, nettó: 50,6 g 2270059
19097
385
50000
Jewellery
Ezüst(Ag) cigarettatárca, kék kővel, aranyozott csíkokkal, jelzett, 9,5×8 cm, bruttó: 158,37 g
2237998
19098
385
11000
Jewellery
Thomas Sabo ezüst (Ag) medál strasszokkal. Jelzett. d: 32 mm, 9,9 g
2237999
19099
385
11000
Jewellery
Thomas Sabo ezüst (Ag) fülbevaló strasszokkal. Jelzett. 5,61 g
2277159
19100
385
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) oválszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó. 7,77 g
2277151
19101
385
2200
Jewellery
2277162
19102
385
7500
Jewellery
2277073
19103
385
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, szintetikus sárga kővel, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,62 g
2277425
19104
385
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel és markazittal, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,94 g 2277589
19105
385
Jewellery
Ezüst(Ag) középrésszel díszített, gránát gyöngyökből fűzött karkötő, jelzett, bruttó: 8,78 g
2277530
19106
385
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, piros köves függővel, jelzett, h: 50 cm, bruttó: 15,45 g 2277510
19107
385
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, kék függővel, jelzett, h: max. 42 cm, bruttó: 2,86 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF