Juwelen Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2277115
19120
385
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karperec, jelzett, 5×5,5 cm, bruttó: 19,33 g 2277361
19121
385
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, fekete és zöld kövekkel, markazittal, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 7,11 g 2277027
19122
385
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus zöld kővel és markazittal, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,67 g 2206070
19123
385
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) sétáló gyertyatartó, jelzett, d: 10,5 cm, m: 6 cm, bruttó: 98,4 g 2224319
19124
385
24000
Jewellery
W&S Sorensen jelzett ezüst mokkás kanál készlet 8 db. Geometrikus formával. 85 g 2304151
19125
385
Jewellery
Ezüst (Ag) designer gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,13 g 2304172
19126
385
Jewellery
Ezüst (Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 9,83 g 2304179
19127
385
22000
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő türkizzel és markazitokkal, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 37,73 g
2304185
19128
385
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc csepp alakú medállal, jelzett, h: 64 cm, bruttó: 16,01 g 2304193
19129
385
7500
Jewellery
Ezüst (Ag) csepp alakú fülbevalópár, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 12,27 g 2304183
19130
385
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc virágos medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 5,3 g 2304195
19131
385
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc virágos medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 10,43 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF