Juwelen

Zahl der Lose: 241

Ezüst(Ag) nyaklánc, piros köves függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 3,29 g
19108.

Rufpreis:
2 800 HUF

19109.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,56 g
19110.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) egyszerű hengeres fülbevalópár, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 4,49 g
19111.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) karkötő, markazittal és szintetikus fekete kövekkel, jelzett, h: 19,5 cm, bruttó: 14,17 g
19112.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) gyűrű, színes kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 10,24 g
19113.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus kék kővel, markazittal, jelzett, méret: 56, bruttó: 2,9 g
19114.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19115.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19116.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, lila kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,36 g
19117.

Rufpreis:
3 000 HUF

19118.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst(Ag) ovális gyűrű, markazittal, jelzett, méret:55, bruttó: 4,69 g
19119.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF