Juwelen

Zahl der Lose: 241

Ezüst(Ag) dupla körös, gömbös karperec, jelzés nélkül, d: 6,5 cm, nettó: 16,03 g
19048.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 14,31 g
19049.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) csepp alakú, köves fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 18,55 g
19050.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 7 cm, bruttó: 17,62 g
19051.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott női quartz karóra, működik, jelzett, bruttó: 28,58 g
19052.

Rufpreis:
8 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 9,93 g
19053.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, sok kővel, középső íve forgatható, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,86 g
19054.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) zománcozott díszítésű kulcstartó, jelzett, h: 9,5 cm, bruttó: 17,37 g
19055.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Ezüst(Ag) nyaklánc, ovális medállal, benne ónix és gyöngy díszítéssel, h: 67 cm, 4×2 cm, bruttó: 16,79 g
19056.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) markazittal és szintetikus zöld kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,87 g
19057.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) dupla körös gyűrű, markazit és szintetikus piros köves berakással (egy markazit hiányzik), jelzett, méret: 56, bruttó: 4,41 g
19058.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzett, 6,5×5 cm, bruttó: 22,89 g
19059.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF