Juwelen Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2259906
19048
385
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla körös, gömbös karperec, jelzés nélkül, d: 6,5 cm, nettó: 16,03 g
2259902
19049
385
Jewellery
Ezüst(Ag) pálcikás nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 14,31 g 2260075
19050
385
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) csepp alakú, köves fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 18,55 g 2260164
19051
385
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 7 cm, bruttó: 17,62 g
2261246
19052
385
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott női quartz karóra, működik, jelzett, bruttó: 28,58 g 2259809
19053
385
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 9,93 g 2260441
19054
385
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, sok kővel, középső íve forgatható, jelzett, méret: 56, bruttó: 5,86 g 2260415
19055
385
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott díszítésű kulcstartó, jelzett, h: 9,5 cm, bruttó: 17,37 g 2260395
19056
385
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, ovális medállal, benne ónix és gyöngy díszítéssel, h: 67 cm, 4×2 cm, bruttó: 16,79 g 2260412
19057
385
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal és szintetikus zöld kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,87 g 2260454
19058
385
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla körös gyűrű, markazit és szintetikus piros köves berakással (egy markazit hiányzik), jelzett, méret: 56, bruttó: 4,41 g
2259824
19059
385
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzett, 6,5×5 cm, bruttó: 22,89 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF