Juwelen Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2259888
19060
385
4800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 9,28 g
2259886
19061
385
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal és szintetikus piros kővel díszített karkötő, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 11,08 g 2259832
19062
385
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos nyaklánc, Esprit jelzéssel, h: 41 cm, 2,5×2 cm, bruttó: 16,23 g
2260081
19063
385
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, szintetikus kék kővel, jelzett, deformációval, egy helyen elengedett hegesztéssel, bruttó: 14,59 g
2228207
19064
385
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 56, bruttó: 4,03 g 2228557
19065
385
Jewellery
Ezüst(Ag) kerek szemes nyaklánc, jelzett, h: 76 cm, nettó: 26,3,1 g 2228169
19066
385
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott, fonott nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, nettó: 17,83 g 2228507
19067
385
Jewellery
Ezüst(Ag) ornamentikus, szíves gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 4,88 g
2228563
19068
385
Jewellery
Ezüst(Ag) széles gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 52, bruttó: 6,6 g
2228280
19069
385
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, markazit és jáde kövekkel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 10,81 g 2277408
19070
385
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzés nélkül, 5,5×5 cm, bruttó: 25,29 g 2260774
19071
385
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, markazittal és szintetikus fekete kővel, jelzett, h: 3,7 cm, bruttó: 9,2 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF