Foto Zahl der Lose: 488
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2303263
12994
385
Photo
cca 1936 Nagyszebeni (Erdély) utcarészlet üzletekkel, piactérrel, fotó, 8,5×5,5 cm 2303917
12995
385
Photo
cca 1900 Dr. Albert Maximilian Hirschler sírhelye Olaszországban, keményhátú fotó, 13,5x10 cm 2303232
12996
385
2200
Photo
1936 Marosvásárhely (Erdély), városrészletek, 4 db fotó, hátoldalon feliratozva, 9,5×6 cm 2303202
12997
385
Photo
1879 2 db keményhátú fotó a szegedi nagy árvíz idejéből, a Városháza térről és a Tisza-partról, elől, hátul feliratozva, 10,5×6,5 cm
2303007
12998
385
Photo
1960 Budapest, a Lánchíd pesti hídfője alatti alagútnál, fotó, 11,5×8,5 cm
2305525
12999
385
Photo
cca 1960-70 Nikko, Japán, 8 db fotó, 10x7 cm
2265018
13000
385
Photo
cca 1880 Prága, 3 db keményhátú fotó (Kinsky-palota, stb.), 6,5×10,5 cm 2268570
13001
385
Photo
cca 1910-1920 Budai vár a háttérben, fotó, 12x9 cm
2296556
13002
385
Photo
cca 1936-37 Olaszországi utazás felvételei (Róma, Bologna, Nápoly, Ostia, San Remo, Firenze, Frascati stb.) össz.kb. 90 db vintage fotó, 9x6 cm/ Photos of trip to Italy (Rome, Bologna, Naples, Firenze, Frascati etc.), ca .90 vintage photos, 9x6 cm 2296662
13003
385
Photo
cca 1936-38 Jugoszláviai utazás felvételei (Bled, Plitvice, Kranj, Ratece-Planica, Kranjska Gora etc.). össz. kb. 50 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Yugoslavia (Bled, Plitvice, Kranj, Ratece-Planica, Kranjska Gora etc.), ca. 50 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm 2264460
13004
385
3800
Photo
cca 1960 Székesfehérvár, utcakép, fotó, 12×17 cm
2264472
13005
385
3800
Photo
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF