Foto

Zahl der Lose: 488

cca 1931 MTE Vándorfiúk Asztala Turista Egyesület menedékháza a Börzsönyben a Tolvaj-árokban, kis szakadással, egy sarkon kis hiánnyal, 9x11 cm.
12970.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1872 Margitszigeti szökőkút, kerttel, a háttérben a lóvasúttal, festett keményhátú fotó, Pest, Zograf&Zinsler és Calderoni és Társa pecsétekkel a hátoldalán, feliratozva, 6x10 cm
12971.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1960 Badacsonyi képek, 7 db, 7,5×5 és 10×7 cm közötti méretekben
12972.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1860 Pest, belvárosi plébánia templom, sztereófotó, 8,5×17,5 cm
12973.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1930 Csepel, kikötői rakodó daruk, hátoldalon feliratozott fotó, 17×12 cm
12974.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930 Az Óbudai Gázgyár gyárának részlete,  Budapest Székesfőváros Gázművek, fotó, a hátoldalon feliratozva, 11,5x16,5 cm
12975.

Rufpreis:
3 000 HUF

1956 Sztálinvárosból Sztálingrádba vezényelték Bráyer Antal autóbusz vezetőt szakmai és politikai továbbképzésre; szeptember 23. és november 3. között készítette a tételben szereplő 10 db vintage fotót, valamennyi feliratozva, datálva; az egyik kép sérült, kis szakadás a felső szélén, 9x12 cm
12976.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1900 Japán, Nikko, a cédrusok útja, sztereófotó, 17,5×9 cm
12977.

Rufpreis:
2 000 HUF

1981 Budapest, Váci u. 57. GYÓGYSZERTÁR kívül-belül, 5 db professzinális minőségű, szabadon felhasználható, jogdíjmentes negatív (6x7 cm) és ezekről készült 5 db modern nagyítás, 10x15 cm
12978.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1937 Róma, Foro Mussolini, össz. 4 db vintage fotó a stadionról és a komplexum más épületeiről, 2 db kissé foltos, 9x6 cm/ Rome, Foro Mussolini, 4 vintage photos, 2 of them a bit spotty, 9x6 cm
12979.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1936-38 Zágráb, felvételek a városról: Josip Juraj Strossmayer szobra, a börze épülete, dóm, Jelasics tér piaccal, 14-es villamossal, kézi kordét toló férfival, egyik épületen Ericsson telefon rádió reklámmal stb.  össz. 5 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, egyiken apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of Zagreb,  with an interesting one showing Ban Jelačić Square with market, the tram line 14, Ericsson telephon radio advertising on one of the buildings, with other photos showing the cathedral, the building of the stock exchange, statue of Josip Juraj Strossmayer, 5 vintage photos with description in Hungarian on the back, one of them with surface damages 9x6 cm
12980.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1936-37 Capri utazás felvételei, néhány érdekes helyszínnel: Axel Munthe (1857-1949) svéd születésű orvos és pszichiáter villájáról Anacapriban, Piccola marina stb., össz. 7 db vintage fotó, 9x6 cm/ Photos of trip to Capri with some interesting places: Villa of swedisch medical doctor and psychiatris Axel Munthe (1857-1949) in  Anacapri, Piccola marina etc., 7 vintage photos, 9x6 cm
12981.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF