https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 488

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1936-38 Ljubljana, felvételek a városról.  össz. 10 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of Ljubljana, 10 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages 9x6 cm
1
12982.

cca 1936-38 Ljubljana, felvételek a városról. össz. 10 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of Ljubljana, 10 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages 9x6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920-30 Diósgyőr (Miskolc) vasgyár, külső felvétel az üzemről, ipari vasúti vágányokról és vagonról, munkásokról, anyagmozgatási gép segítségével történt rakodásról. Vintage fotó, sarkaiban töréssel, 8x10,5 cm
1
12983.

cca 1920-30 Diósgyőr (Miskolc) vasgyár, külső felvétel az üzemről, ipari vasúti vágányokról és vagonról, munkásokról, anyagmozgatási gép segítségével történt rakodásról. Vintage fotó, sarkaiban töréssel, 8x10,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Győr, 1931, 3 db vintage fotó a város különböző helyszíneiről, 8,5x6 cm
1
12984.

Győr, 1931, 3 db vintage fotó a város különböző helyszíneiről, 8,5x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 
1936-39 Újpesti rakpart 11, Újlipótváros, Geleji Sándor (1898-1967) a csepeli Weiss Manfréd Művek későbbi igazgatójának (1945-49) és Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön újságíró, művészeti szakíró közös otthona. 6 db enteriőr fotó lakásból és 4 db fotó kilátással az ablakból a Dunára, rakparta, hajókra, Margitszigetre és a Szent István Parkra. Az enteriőrben festmények és grafikák a flon, feltehetően Kernstok Károly, Márfffy Ödön, Fényes Adolf, Páris Erzsébet, Simon János György és más híres művészek alkotásaival. Össz. 10 db a hátoldalukon feliratozott vintage fotó. 9x6 cm
1
12985.

1936-39 Újpesti rakpart 11, Újlipótváros, Geleji Sándor (1898-1967) a csepeli Weiss Manfréd Művek későbbi igazgatójának (1945-49) és Gerő Zsófia (1895-1966), Gerő Ödön újságíró, művészeti szakíró közös otthona. 6 db enteriőr fotó lakásból és 4 db fotó kilátással az ablakból a Dunára, rakparta, hajókra, Margitszigetre és a Szent István Parkra. Az enteriőrben festmények és grafikák a flon, feltehetően Kernstok Károly, Márfffy Ödön, Fényes Adolf, Páris Erzsébet, Simon János György és más híres művészek alkotásaival. Össz. 10 db a hátoldalukon feliratozott vintage fotó. 9x6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1935-36 Velencei utazás felvételei,  össz. 17 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Venice, Italy, 17 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm
1
12986.

cca 1935-36 Velencei utazás felvételei, össz. 17 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Venice, Italy, 17 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1919-37 össz. 2 db fotó Belgrádról: 1917, egy épület bontása vagy építése az I. világháború után, előtérben lovaskocsi és autó, hátoldalán feliratozott vintage fotó, 9x11,5 cm +  1937 a belgrádi Színház-tér (mai Köztársaság tér)  Mihály szerb fejedelem lovasszobrával, villamosokkal, lovaskocsikkal, autókkal és balról az Állami Jelzálogbank épületével, amely épületben a fegyverszüneti szerződést aláírták, hátoldalán feliratozott vintage fotólap, 9x14 cm / cca 1919-37 2 vintage photos of Belgrade, Serbia, with one of them depicting a contruction, reconstruction or demolition of a building after World War I, 9x11,5 cm, another showing the Theatre square, now Republic Square with tram in 1937, 9x14 cm, both of them with description in Hungarian on the reverse
1
12987.

cca 1919-37 össz. 2 db fotó Belgrádról: 1917, egy épület bontása vagy építése az I. világháború után, előtérben lovaskocsi és autó, hátoldalán feliratozott vintage fotó, 9x11,5 cm + 1937 a belgrádi Színház-tér (mai Köztársaság tér) Mihály szerb fejedelem lovasszobrával, villamosokkal, lovaskocsikkal, autókkal és balról az Állami Jelzálogbank épületével, amely épületben a fegyverszüneti szerződést aláírták, hátoldalán feliratozott vintage fotólap, 9x14 cm / cca 1919-37 2 vintage photos of Belgrade, Serbia, with one of them depicting a contruction, reconstruction or demolition of a building after World War I, 9x11,5 cm, another showing the Theatre square, now Republic Square with tram in 1937, 9x14 cm, both of them with description in Hungarian on the reverse

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1960 4 db fotó a MOM Kultúrházról, 12x18 cm
1
12988.

cca 1960 4 db fotó a MOM Kultúrházról, 12x18 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
7
 
cca 1940 Szarajevó, konak, fotó, hátulján feliratozott, fotó bal felső sarka hiányzik, 11x16 cm
1
12989.

cca 1940 Szarajevó, konak, fotó, hátulján feliratozott, fotó bal felső sarka hiányzik, 11x16 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1869-1870 Pest, Margitsziget, József főhercegi nyaraló, keményhátú fotó, Pest, Zograf és Zinlser/Calderoni és Társa pecsétekkel a hátoldalán, 6x10 cm
1
12990.

cca 1869-1870 Pest, Margitsziget, József főhercegi nyaraló, keményhátú fotó, Pest, Zograf és Zinlser/Calderoni és Társa pecsétekkel a hátoldalán, 6x10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1941 Irredenta emlékmű egy iskola előkertjében, fotó, 9×6 cm
1
12991.

1941 Irredenta emlékmű egy iskola előkertjében, fotó, 9×6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1936 Budapest, a lebontott Tabánról, a Krisztina körútról készített fotó, villamossal, 9×6 cm
1
12992.

cca 1936 Budapest, a lebontott Tabánról, a Krisztina körútról készített fotó, villamossal, 9×6 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1936 Kolozsvári (Erdély) utcarészlet autóbusszal, fotó, 9×6 cm
1
12993.

cca 1936 Kolozsvári (Erdély) utcarészlet autóbusszal, fotó, 9×6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse