Foto

Zahl der Lose: 488

1928 Budapest, A pesti oldal, kilátással az Erzsébet hídra  és a Gellért-hegyre, panrámafotó, foltos, 8,5×29,5 cm
13042.

Gelöscht

1935 Hévíz, Egregy, Tapolca, 34 db fotó albumlapon, 6×9 cm
13043.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1920-1930 Budapesti fotóalbum nevezetességekkel (Andrássy út, Lánchíd, Országház, stb.), nyomtatott fotókkal, 16x22 cm
13044.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1950-55 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Sztálinvárosi (mai Dunaújváros) építkezések és életképek, egyik fotón a már álló Béke Üzletház és Béke Étterem épületével, egy másikon bölcsődei jelenet kisgyerekekkel és dadussal, a falon Sztálint éltető propaganda felirattal. 10 db jelzés nélküli vintage fotó, helyenként apró kopásokkal és sarki törésekkel. Proveniencia: a művész hagyatékából. 18x24 cm.
13045.

Rufpreis:
12 000 HUF

1908 Bruck vasút tisztviselőinek tablóképe, szecessziós díszítéssel, kartonra kasírozva, 19×26 cm
13047.

Rufpreis:
5 000 HUF

Versec, vasúti tisztek csoportképe a vasútállomás előtt, fotó, későbbi nagyítás, 26,5×37 cm
13048.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1971-1981 Mexikó, Guatemala 208 db fotó igényes albumban
13049.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1860 Pest, kilátás a Budai Várra, sztereófotó, 8,5×17,5 cm
13050.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

cca 1880 Nagyszeben, Pfingerlingstiege, kartonra kasírozott, feliratozott fotó, 14,5×10 cm / cca 1880 Sibiu (Hermannstadt), Pfingerlingstiege, photo on cardboard, with description 14,5×10 cm
13051.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1880 Nagyszeben, Disznódi utca, kartonra kasírozott, feliratozott fotó, 10,5×13,5 cm
13052.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

1893 Az Ó-Budai Hajógyár Tűzoltó-Testület III. szakasza, keményhátú fotó, Bp., H. Leon műterméből, körbevágott,
13053.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1941 Nagyrészt a Sió-csatornához kapcsolható vízmeder szabályozási/csatornázási munkák, Szekszárd, Sió-csatorna, Sárbogárd, közte balatoni fotók is: Siófok, Balatonfüred, Balatonszemes, fotó-gyűjtemény 54 db fotóval és 1 db képeslappal albumlapokon, változó állapotban, nagyrészt jó állapotban, 4 fotón kisebb-nagyobb sérülések, 17x23 cm és 6x8 cm közötti méretben
13054.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF