cca 1950-55 Leichtner Erzsébet (1915-2007): Sztálinvárosi (mai Dunaújváros) építkezések és életképek, egyik fotón a már álló Béke Üzletház és Béke Étterem épületével, egy másikon bölcsődei jelenet kisgyerekekkel és dadussal, a falon Sztálint éltető propaganda felirattal. 10 db jelzés nélküli vintage fotó, helyenként apró kopásokkal és sarki törésekkel. Proveniencia: a művész hagyatékából. 18x24 cm.
cca 1880 Nagyszeben, Pfingerlingstiege, kartonra kasírozott, feliratozott fotó, 14,5×10 cm / cca 1880 Sibiu (Hermannstadt), Pfingerlingstiege, photo on cardboard, with description 14,5×10 cm
cca 1941 Nagyrészt a Sió-csatornához kapcsolható vízmeder szabályozási/csatornázási munkák, Szekszárd, Sió-csatorna, Sárbogárd, közte balatoni fotók is: Siófok, Balatonfüred, Balatonszemes, fotó-gyűjtemény 54 db fotóval és 1 db képeslappal albumlapokon, változó állapotban, nagyrészt jó állapotban, 4 fotón kisebb-nagyobb sérülések, 17x23 cm és 6x8 cm közötti méretben