Tétel

Katalognummer:

13003.
Beendet 385. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

cca 1936-38 Jugoszláviai utazás felvételei (Bled, Plitvice, Kranj, Ratece-Planica, Kranjska Gora etc.). össz. kb. 50 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Yugoslavia (Bled, Plitvice, Kranj, Ratece-Planica, Kranjska Gora etc.), ca. 50 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert