Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 296

Osztrák-Magyar Monarchia 1881. Habsburg Rudolf és Belgiumi Stefánia házasságkötésére kiadott Br naptárérem "UNECHT" jelzéssel (37,5mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1881. Calendar medallion commemorating the marriage of Crown-Prince Rudolf and Princess Stephanie von Belgien, Br, with "UNECHT" marking (37,5mm) C:VF edge error
31290.

Rufpreis:
5 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1888. "Észak-Ausztriai Kereskedelmi Szövetség Kiállítása I. Ferenc József császár uralkodásának 40. évfordulójára" aranyozott Br emlékérem, eredeti, sérült dísztokban. Szign.: Stefan Schwartz (64mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1888. "The Jubilee Crafts Exhibition, Organised by the Business Association of the North East, and celebrating 40 years in Government for Emperor Franz Joseph I" gold plated Br commemorative medal in original, damaged case. Sign.: Stefan Schwartz (64mm) C:AU
31291.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

1896. "Milleniumi emlék / Ferenc József" Br emlékérem füllel, szalag nélkül (30mm) T:1-,2
31292.

Rufpreis:
3 000 HUF

1896. "Konstantinápoly Budapesten - Emlék" a lágymányosi vigalmi negyed Br emlékérme füllel (29mm) T2 karc, ph.
31293.

Rufpreis:
5 000 HUF

1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." Br emlékmedál füllel, mellszalag nélkül (29mm) T:2,2- patina, ph
31294.

Rufpreis:
3 000 HUF

1911. "A Magyar Ebtenyésztők és Ebkedvelők Egyesülete - I. díj 1911 Pünkösd - Lulu" kétoldalas, aranyozott Br díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel (34,55g/41mm) T:2 aranyozás kopott Hungary 1911. "The Association of Hungarian Dog Breeders and Dog Lovers - I. prize 1911 Pentecost - Lulu" two-sided, gilt Br medal with "S.G.A." maker's mark (34,55g/41mm) C:XF worn gilding
31295.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Osztrák-Magyar Monarchia 1916KB "Az Osztrák Nemzeti Bank létrejöttének 100 éves évfordulója" Br emlékérem "PRIVILIGIERTE - OESTERREICHIESCHE NATIONALBANK 1. JUNI 1816 / FRANCISCVS I KALENDIS IVNIIS A MDCCCXVI CONDIT FRANCISCO IOSEPHO I ANNVM LXVIII SVMMA GLORIA REGNANTE SAECVLARIA ORIGINIS ACTA SVNT MCMXVI - K.B (Körmöcbánya)" Szign.: ST SCHWARTZ (65mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916KB "100th Anniversary of the National Bank of Austria" Br commemorative medal with K.B (Kremnica) mintmark. Sign.: Stefan Schwartz (65mm) C:XF  HP 4593.
31296.

Rufpreis:
5 000 HUF

1916. "Baumgarten Lajos / A M. K. Postatakarék Pénztár Tanácsosa" Br emlékplakett. Szign.: Hans Dietrich (69x60mm) T:2
31297.

Rufpreis:
6 000 HUF

1929. "Tűzoltóság" Br érem füllel (30mm) T:2,2-
31298.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1930. "Óbudai Hajógyár" Br emlékplakett DDSG címerrel (132mm) T:2
31299.

Rufpreis:
5 000 HUF

1934. "Az érdem jutalmául! M.G.O.E. Corvin kiállításának emlékére 1934. október 4-6." Br emlékplakett, "LUDVIG BP." gyártói jelzéssel (45x65mm) T:2
31300.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

~1939. "A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Kitüntető Érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek!" Br emlékérem (45mm) T:2
31301.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF