Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

9

Beschreibung:

Osztrák-Magyar Monarchia 1888. "Észak-Ausztriai Kereskedelmi Szövetség Kiállítása I. Ferenc József császár uralkodásának 40. évfordulójára" aranyozott Br emlékérem, eredeti, sérült dísztokban. Szign.: Stefan Schwartz (64mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1888. "The Jubilee Crafts Exhibition, Organised by the Business Association of the North East, and celebrating 40 years in Government for Emperor Franz Joseph I" gold plated Br commemorative medal in original, damaged case. Sign.: Stefan Schwartz (64mm) C:AU

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf