https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 296
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2145818
31239
384
0
15000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Pátzay Pál (1896-1979) 1934. "Enyvvári Jenő 50. születésnapjára" Br emlékérem (321,23g/80mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1934. "50th Birthday of Jenő Enyvvári" Br commemorative medallion. Sign.: Pál Pátzay (321,23g/80mm) C:XF patina, edge error HPII 2062.
Das Lot is nicht erreichbar
2296044
31240
384
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Pátzay Pál (1896-1979) 1945. "Szabadon szolgál a szellem / IN MEMORIAM SOLLEMINUM SEMISAECULARIUM COLLEGIIA JOSEPHO EÖTVÖS NOMINATI MDCCCXCV - DCCCCXLV" kétoldalas Br emlékérem, peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2 2144507
31241
384
0
6500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Peternák Gusztáv (1928-) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Hegyesd vára" Br emlékérem (50mm) T:1 Adamo KE28
Das Lot is nicht erreichbar
2144509
31242
384
0
6500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Peternák Gusztáv (1928-) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Hegyesd vára" Br emlékérem (50mm) T:1 Adamo KE28
Das Lot is nicht erreichbar
2144418
31243
384
0
8000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1983. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Rezi Vára XVI. SZD." Br emlékérem (50mm) T:1- Adamo KE29
Das Lot is nicht erreichbar
2144441
31244
384
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1985. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Nagyvázsony vára" Br emlékérem T:1- Adamo KE38
Das Lot is nicht erreichbar
2278883
31245
384
0
20000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Piffl Alajos 1891. "1891. évi Délmagyarországi Ipar- és Mezőgazdasági Kiállítás Temesvárott / Érdem érem" ezüstözött emlékérem eredeti dísztokban! (60mm) T:2 tokon külső sérülések 2158118
31247
384
0
15000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Sebestyén Sándor (1949-) 1988. "Stephanus Rex Gisella Regina Hungari 1038 1988" Szent István Br kör emlékplakett (140mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
1851353
31248
384
0
20000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Seregély Dezső (1867-1948) 1927. "Beethoven 1770-1827" szignó nélküli, negatív gipsz minta a Huszár - Procopius katalógus 4831. számú darabjának érmeképével. (Az éremkép 151x224mm, az egész minta 207x273mm) T:1-,2
Das Lot is nicht erreichbar
2280719
31249
384
0
7000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Madách Imre 1823-1864" Br emlékplakett (94mm) T:2 2288811
31250
384
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Solymári Valkó László (1909-1984) 1955. "Franz Peter Schubert 1797-1828" egyoldalas öntött Br plakett (87mm) T:2
Das Lot is nicht erreichbar
2109554
31251
384
0
4400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Solymári Valkó László (1909-1984) DN "Franz Peter Schubert 1797-1828" egyoldalas öntött Br plakett (153,77g/86mm) T:2 patina / Hungary ND "Franz Peter Schubert 1797-1828" one-sided cast Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (153,77g/86mm) C:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse