Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2283328
31338
384
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1993. "100 éves A Budapesti Elektromos Művek Rt." egyoldalas Br plakett, részben festett (104mm) T: 2 ly., kopott festés
2198122
31339
384
Numismatik
1993. "WORLD HABITAT DAY - BUDAPEST 1993" egyoldalas, öntött Br plakett eredeti tokban (79mm) T:1
2288923
31340
384
2200
Numismatik
2155487
31341
384
Numismatik
2289994
31342
384
Numismatik
1996. "A magyarok honfoglalásának 1100 éves évfordulója emlékére" 8xklf db-ból álló aranyozott tombak emlékérem szett eredeti dísztokban számozott tanúsítvánnyal. Tartalma: Attila, Attila találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. (42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatok 2289978
31343
384
55000
Numismatik
1996. "A magyarok honfoglalásának 1100 éves évfordulója emlékére" 8xklf db-ból álló jelzett Ag emlékérem szett eredeti dísztokban számozott tanúsítvánnyal. Tartalma: Attila, Attila találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. (31,1g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatok 2286459
31344
384
Numismatik
~2000. "Boldog Karácsonyt!" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1 2294600
31345
384
Numismatik
2002. "Kossuth-emléknap 2002. Szeptember 21." zománcozott fém plakett dísztokban (72mm) T:1- 2289895
31346
384
Numismatik
2003. "43. Művészeti Aukció / BÁV" ezüstözött fém emlékérem (2x) (23mm) + "66. Ékszer és 112. Festmény Aukció / BÁV" ezüstözött fém emlékérem (2x) (23mm) T:1 (eredetileg PP) kis patina
2198371
31347
384
Numismatik
2004. "Fővárosi Pedagógiai Intézetért" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (143x97mm) T:1
2287877
31348
384
Numismatik
2004. "Kezedben a szerencse" Ag emlékérem (17,06g/0.999/32mm) T:PP
2287879
31349
384
Numismatik
2004. "Kezedben a szerencse" Ag emlékérem (17,01g/0.999/32mm) T:PP
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF