Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 296

1993. "100 éves A Budapesti Elektromos Művek Rt." egyoldalas Br plakett, részben festett (104mm) T: 2 ly., kopott festés
31338.

Rufpreis:
1 000 HUF

1993. "WORLD HABITAT DAY - BUDAPEST 1993" egyoldalas, öntött Br plakett eredeti tokban (79mm) T:1
31339.

Rufpreis:
4 000 HUF

31340.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

31341.

Rufpreis:
800 HUF

1996. "A magyarok honfoglalásának 1100 éves évfordulója emlékére" 8xklf db-ból álló aranyozott tombak emlékérem szett eredeti dísztokban számozott tanúsítvánnyal. Tartalma: Attila, Attila találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. (42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatok
31342.

Rufpreis:
10 000 HUF

1996. "A magyarok honfoglalásának 1100 éves évfordulója emlékére" 8xklf db-ból álló jelzett Ag emlékérem szett eredeti dísztokban számozott tanúsítvánnyal. Tartalma: Attila, Attila találkozása Leó pápával, Kik vagyunk, Emese álma, Vérszerződés, Honteremtő hadjáratok, Honfoglalás, A haza építéséért. (31,1g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomatok
31343.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

~2000. "Boldog Karácsonyt!" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1
31344.

Rufpreis:
1 200 HUF

2002. "Kossuth-emléknap 2002. Szeptember 21." zománcozott fém plakett dísztokban (72mm) T:1-
31345.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

2003. "43. Művészeti Aukció / BÁV" ezüstözött fém emlékérem (2x) (23mm) + "66. Ékszer és 112. Festmény Aukció / BÁV" ezüstözött fém emlékérem (2x) (23mm) T:1 (eredetileg PP) kis patina
31346.

Rufpreis:
5 000 HUF

2004. "Fővárosi Pedagógiai Intézetért" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (143x97mm) T:1
31347.

Rufpreis:
1 600 HUF

2004. "Kezedben a szerencse" Ag emlékérem (17,06g/0.999/32mm) T:PP
31348.

Rufpreis:
4 000 HUF

2004. "Kezedben a szerencse" Ag emlékérem (17,01g/0.999/32mm) T:PP
31349.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF