Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2258113
11500
384
Sculptures, statuettes, plaques
Elefántfejű műgyanta szobor, m: 25 cm
2225073
11501
384
Kiss László (1949-): Női akt. Terrakotta, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 33 cm
2215592
11502
384
Kiss László (1949-): Férfi akt. Terrakotta, jelzett (Kiss László), javított kezekkel, m: 25 cm
2248788
11503
384
30000
Jelzés nélkül: A csók. Faragott, csiszolt mészkő szobor. 34 cm
2248001
11504
384
160000
2213266
11505
384
15000
id. Szabó István (1903-1992): Női arc, terrakotta szobor, jelzett, m: 26 cm
2244278
11506
384
Afrikai figurális fafaragás. m: 22 cm, d. 13 cm 2203009
11507
384
70000
Kő Pál (1941-2020) - Iskolás lány. Festett akril. Jelzett, kis kopásokkal. m: 41,5 cm / Schoolgirl. Painted acryl. 41,5 cm
2266439
11508
384
38000
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975): Lord Rothermere 1928, bronzozott fém, jelzett, talapzaton, kopásokkal, m: 19 cm
2293983
11509
384
Dolores Tichá: Mákvirág. Fa faragás. Lakkozott fa, jelzett, 58x11 cm
2294649
11510
384
Bikás réz dombormű, jelzéssel, 39,5x24 cm 2293613
11511
384
Afrikai fa szobor, m: 30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF